ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Powiatowy Konkurs dla Dzieci i Młodzieży na Komiks Płomyka i Iskierki pod hasłem: "Bezpieczeństwo pożarowe w domu" zorganizowany został dla dzieci  klas I – IV szkół podstawowych a także podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Chrzanowie. Z pośród prac zwycięskich na poziomie gmin komisja powołana Rozkazem nr 9 Komendanta Powiatowego w Chrzanowie wyłoniła trzy najlepsze prace na szczeblu powiatowym.  

Zwycięscy szczebla powiatowego:

ü  miejsce III  Julia Hodur  z kl II Zespołu Szkół w Żarkach 

DSC 0116DSC 0117DSC 0118DSC 0119DSC 0120DSC 0121DSC 0122DSC 0123DSC 0124

ü  miejsce II  Stefania Sokołowska z kl III Szkoły Podstawowej nr 2 w Libiążu 

DSC 0107DSC 0108DSC 0109DSC 0110DSC 0111DSC 0112DSC 0113DSC 0114DSC 0115

ü  miejsce I Łucja Kłeczek z kl IV Szkoły Podstawowej w Psarach

DSC 0079DSC 0080DSC 0081DSC 0082DSC 0083DSC 0084DSC 0085DSC 0086DSC 0087

Osoby wyróżnione:

ü  Gabriela Wilk z kl II Szkoły Podstawowej w Grojcu;

ü  Szymon Maciejowski z kl III Szkoły Podstawowej Nr 10 w Chrzanowie;

ü  Sylwia Moskała z kl IV Zespołu Szkół w Zagórzu

 

Z pośród wszystkich nadesłanych prac komisje powołane w urzędach właściwych terytorialnie gmin wybrały po trzy najlepsze prace z każdej gminy.  Laureatami są:

Gmina Alwernia:

ü  miejsce III  Oliwia Kitka z kl IV Szkoły Podstawowej w Regulicach

ü  miejsce II  Gabriela Wilk z kl II Szkoły Podstawowej w Grojcu

ü  miejsce I  Daria Kitka z kl II Szkoły Podstawowej w Regulicach

Gmina Babice:

ü  miejsce III Oskar Podgórni z kl II Zespołu Szkół w Zagórzu

ü  miejsce II  Piotr Zięba z kl II Zespołu Szkół w Zagórzu

ü  miejsce I  Sylwia Moskała z kl IV Zespołu Szkół w Zagórzu

Gmina Chrzanów:

ü  miejsce III  Wiktoria Krupa z kl II Zespołu Szkół w Płazie, Szkoły Podstawowej

ü  miejsce II  Szymon Maciejowski z kl III Zespołu Szkół Nr 2 w Chrzanowie

ü  miejsce I  Zuzanna Gonet z kl III Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałem Integracyjnym w Chrzanowie

Gmina Libiąż:

ü  miejsce III  Zuzanna Poznańska  z kl II Szkoły Podstawowej Nr 3  w Libiążu

ü  miejsce II  Julia Hodur  z kl II Zespołu Szkół w Żarkach

ü  miejsce I Stefania Sokołowska z kl III Szkoły Podstawowej nr 2 w Libiążu

Gmina Trzebinia:

ü  miejsce III  Karolina Trębacka  z kl IV Szkoły Podstawowej w Myślachowicach

ü  miejsce II  Wiktoria Mika  z kl III  Szkoły Podstawowej nr 4 w Trzebini

ü  miejsce  I Łucja Kłeczek z kl IV Szkoły Podstawowej w Psarach 

 

LAUREATOM SERDECZENIE GRATULUJEMY !!!