przem

To już XII uroczyste obchody powiatowe Dnia Strażaka w powiecie chrzanowskim. Tym razem odbyły się one 25 maja br. na Placu Słonecznym w Libiążu. W trakcie uroczystości z okazji „XII Powiatowego Dnia Strażaka” symbolicznie uczczono 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i upamiętniono minutą ciszy wszystkich tych, którzy polegli w walkach o niepodległość Polski. W uroczystym apelu udział wzięli strażacy Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie, delegacje jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu chrzanowskiego wraz z pocztami sztandarowymi, poczet sztandarowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie oraz zaproszeni goście w osobie m.in.: senatora Andrzeja Pająka, Zastępcy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP - st.bryg. Marka Bębenka, księży kapelanów: ks.bryg. Władysława Kuliga - Kapelana Małopolskich Strażaków, Ks.Proboszcza Jana Molanda – Kapelana Chrzanowskich Strażaków oraz ks. Kapelana Michała Kliś – Kapelana OSP MG Libiąż, starosty chrzanowskiego p. Janusza Szczęśniaka oraz przedstawicieli władz powiatu, poszczególnych gmin, zaprzyjaźnionych służb, inspekcji i instytucji.

Ogłoszenie o naborze do służby na stanowisko stażysty w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie

Z okazji Dnia Strażaka Komendant Powiatowy PSP w Chrzanowie st. kpt. mgr inż. Andrzej Dybał składa najserdeczniejsze życzenia  wszystkim strażakom Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu chrzanowskiego oraz członkom ich rodzin.

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie

Dnia 4 maja 2018 r. w Kościele Parafialnym Świętego Mikołaja w Chrzanowie odbyła się tradycyjna, uroczysta Msza Święta w intencji strażaków, pracowników, emerytów Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie, druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrzanowie oraz członków ich rodzin.

Z okazji "Dnia Strażaka" w niedzielę 13 maja 2018 r.strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chrzanowie  zorganizowali na terenie Komendy "Piknik rodzinny".