W dniu 21.11.2017 r. w hali sportowej Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie odbył się turniej finałowy halowej piłki nożnej kończący cykl turniejów w ramach XI Mistrzostw Województwa Małopolskiego PSP w halowej piłce nożnej o puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Zwycieżyła reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie powtarzając sukces z ubiegłego roku.

W kolejnej edycji programu pomocy zawodowym i ochotniczym jednostkom straży pożarnych Komenda Powiatowa PSP w Chrzanowie otrzymała od Fundacji ORLEN - DAR SERCA darowiznę w kwocie 15 000 zł

- Przypadające 11 listopada Święto Niepodległości to dobry moment, by przypomnieć wszystkim o zasadach  prezentowania barw narodowych i poprawnego wykonywania Hymnu RP - powiedział Mariusz Błaszczak minister spraw wewnętrznych i administracji.

MSWiA opracowało miniprzewodnik zawierający najważniejsze zasady dotyczące eksponowania polskiej flagi i bezbłędnego wykonywania Mazurka Dąbrowskiego.

Komenda Powiatowa PSP w Chrzanowie informuje, że w dniach 13.11.2017r. - 17.11.2017r.  zostanie przeprowadzone  Szkolenie Naczelników Ochotniczych Straży Pożarnych dla druhów jednostek OSP z Powiatu Chrzanowskiego.

Komenda Powiatowa PSP w Chrzanowie informuje, że w dniach 27.11.2017r. - 06.12.2017r. zostanie przeprowadzone Szkolenie Kierowców-konserwatorów Sprzętu Ratowniczego OSP dla druhów jednostek OSP z Powiatu Chrzanowskiego.

W dniach 28 – 29 września 2017 r. na terenie zakładu  Orlen Południe S.A. Zakład Trzebinia zostały przeprowadzone ćwiczenia taktyczno – bojowe sprawdzające wewnętrzny  i zewnętrzny plan operacyjno - ratowniczy zakładu oraz powiatowy plan ratowniczy.