21 grudnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Chrzanowie odbyło się tradycyjne, uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy oraz zaproszeni goście. Gospodarzem opłatka był st.kpt. Andrzej Dybał – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, który podziękował strażakom i pracownikom cywilnym za zaangażowanie w realizacji zadań wykonywanych na rzecz bezpieczeństwa powiatu i rozwoju komendy.

DSC 0059

Nie zabrakło życzeń spokojnych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich zgromadzonych i ich rodzin. Spośród zaproszonych gości na spotkanie przybyli m.in.: p. Robert Maciaszek – Burmistrz Miasta Chrzanowa, p. Krzysztof Zubik – Przewodniczący Rady Miejskiej w Chrzanowie, ks. Jan Molanda – Kapelan Chrzanowskich Strażaków. Na tegorocznym spotkaniu nie zabrakło również Z-cy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP - st.bryg. Marka Bębenka. W ramach życzeń Z-ca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego przekazał strażakom oraz ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia, aby te nadchodzące święta były spokojne i przepełnione rodzinnym szczęściem i miłością, a przyszły rok owocował samymi sukcesami. Dziękujemy jeszcze raz przybyłym gościom za wszystkie życzenia i ciepłe słowa! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2019 roku!

DSC 0060

DSC 0069

DSC 0084

Informujemy, że komendant główny Państwowej Straży Pożarnej Szef Obrony Cywilnej Kraju gen. brygadier Leszek Suski ogłasza cztery konkursy kalendarzowe dla dzieci i młodzieży, które są umieszczone na odwrocie kalendarza plakatowego PSP na 2019 rok.

Szczegóły znajdują się na stronie www KG PSP pod linkiem

W dniu 08.12.2018 r. odbyło się uroczyste przekazanie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego jednostce OSP Myślachowice.

Druhowie OSP Myślachowice wzbogacili się o nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA 3/24 Renault.

Kluczyki do pojazdu zostały wręczone druhom OSP Myślachowice w trakcie uroczystego apelu przez Z-cę Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Marka Bębenka, Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie st. kpt. Andrzeja Dybała oraz Burmistrza Trzebini Jarosława Okoczuka. Samochód został uroczyście poświęcony przez księdza Artura Chrostka.

RENAULT OSP Myślachowice

osp myślachowice 2