W dniu 03.01.2020 o godz. 09:02 otrzymano zgłoszenie o wypadku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie na DW 780 dwóch pojazdów, samochodu osobowego oraz Mercedesa Sprinter. Pojazdem podróżowało w sumie 24 osoby w tym 22 obcokrajowców oraz kierowca i pilot pojazdu obywatele Polski. Wszystkie osoby opuściły pojazd przed przybyciem JOP nie odnosząc żadnych obrażeń.  Kierowca samochodu osobowego znajdował się w ZRM który udzielał pomocy medycznej. Na miejscu obecna była Policja. Ruch na DW 780 był całkowicie zablokowany. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. Usunięto plamę płynów eksploatacyjnych z jezdni. ZRM zabrało poszkodowanego do szpitala. Na miejsce zdarzenia przybył samochód zastępczy, który zabrał wszystkie osoby podróżujące pojazdem Mercedes Sprinter w dalszą podróż. Ruch na DW 780 został całkowicie odblokowany.W zdarzeniu udział brały 4 zastępy PSP, 2 zastępy OSP, Policja, ZRM.