O godz. 16:11 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem 2 pojazdów osobowych w miejscowości Chrzanów na DW 933. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych  na zjeździe z wiaduktu na DW 933 między Chrzanowem a Libiążem. Oba pojazdy znajdowały się na kołach. Pojazdami podróżowały tylko kierujące pojazdami.  W wyniku zderzenia powstała plama płynu chłodniczego i oleju silnikowego. Ruch drogowy odbywał się wahadłowo. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie przystąpili do neutralizacji plamy. Jednocześnie udzielono kpp poszkodowanej, która polegała na stabilizacji bolącego miejsca przy ciągłym wsparciu psychicznym. Przybyły na miejsce ZRM po przebadaniu zabrał kobietę do Szpital Powiatowego. Po zakończeniu oględzin na jezdni przez Policję pojazd blokujący drogę usunięto na pobocze i usunięto zużyty sorbent. Ruch drogowy odbywał się bez utrudnień.