o godz. 11:58 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem 2 pojazdów osobowych w miejscowości Chrzanów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono dwa samochody osobowe, po zderzeniu bocznym które znajdowały się na pasie jezdni drogi dojazdowej przy markecie KAUFLAND. Pojazdami podróżowały łącznie 2 osoby, wszystkie opuściły pojazdy przed przybyciem SiŚ JOP. Na miejscu obecny był ZRM, który oceniał stan kierowcy jednego z pojazdów.  Ruch odbywał się wahadłowo kierowany przez obecną na miejscu Policję. Z pojazdów nie wyciekały płyny eksploatacyjne. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie usunęli pojazdy na pobocze. Ruch został przywrócony w obydwóch kierunkach przez Policję.