W nocy o godzinie 00:04 dnia 07.10 otrzmano zgłoszenie o pożarze przyczepy gastronomicznej w miejscowości Alwernia. Na miejsce przybyły 2 zastępy jednostek ochrony przeciwpożarowej. Pożar ugaszono jednym prądem wody. Przyczyny pożaru ustala Policja.

23.09.2019 r. o godz. 17:33 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Libiąż. Samochód w chwili przybycia straży pożarnej całkowicie objęty był pożarem. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy pomocy 2 prądów piany ugasili pożar. Kierowca pojazdu nie wymagał udzielenia pomocy. Działania prowadził 1 zastęp PSP i 1 zastęp OSP.

O godz. 16:13 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem 2 pojazdów osobowych w miejscowości Libiąz na DW 780. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono dwa samochody osobowe, po zderzeniu bocznym, które znajdowały się na skrzyżowaniu dróg ul. Krakowskiej z ul. Gromiecką, na DW 780. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby, wszystkie opuściły pojazdy przed przybyciem SiŚ JOP. Na miejscu obecny był ZRM, który udzielał pomocy kierowcą i pasażerowi - poszkodowani zabrani do Szpitala w Chrzanowie i Oświęcimiu. Ruch na DW odbywał się wahadłowo. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie odłączyli zasilanie instalacji elektrycznej i gazowej w pojazdach oraz usunęli plamę płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu Damsorb. Po wykonaniu czynności wyjaśniających przez Policję pojazdy zostały zabrane przez obecną na miejscu zdarzenia Pomoc Drogową, a ruch został przywrócony w obu kierunkach przez Policję.

23.09.2019 r. o godz. 14:55 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem 3 pojazdów osobowych w miejscowości Libiąż. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy osobie poszkodowanej, którą następnie przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Jednocześnie odłączono zasilanie w pojazdach oraz usunięto powstała plamę płynów eksploatacyjnych z jezdni. Pojazdami podróżowało łącznie 5 osób. W działaniach brały udział 2 zasepu PSP i 2 zastępy OSP.

O godz. 16:11 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem 2 pojazdów osobowych w miejscowości Chrzanów na DW 933. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych  na zjeździe z wiaduktu na DW 933 między Chrzanowem a Libiążem. Oba pojazdy znajdowały się na kołach. Pojazdami podróżowały tylko kierujące pojazdami.  W wyniku zderzenia powstała plama płynu chłodniczego i oleju silnikowego. Ruch drogowy odbywał się wahadłowo. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie przystąpili do neutralizacji plamy. Jednocześnie udzielono kpp poszkodowanej, która polegała na stabilizacji bolącego miejsca przy ciągłym wsparciu psychicznym. Przybyły na miejsce ZRM po przebadaniu zabrał kobietę do Szpital Powiatowego. Po zakończeniu oględzin na jezdni przez Policję pojazd blokujący drogę usunięto na pobocze i usunięto zużyty sorbent. Ruch drogowy odbywał się bez utrudnień. 

21.09.2019 r. Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku quada i samochodu osobowego w miejscowości Piła Koscielecka. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwiedzono że poruszjacy sie quadem męzczyzna doprowadził do zderzenia z samochódem osobowym zaparkowanym na poboczu drogi. Na miejscu obecna była Policja i ZRM który udzielał pomocy medycznej poszkodowanemu. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, oraz pomogli w transporcie poszkodowanego do karetki. W działaniach brał udział 2 zastępy PSP i 1 zastęp OSP.

o godz. 11:58 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem 2 pojazdów osobowych w miejscowości Chrzanów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono dwa samochody osobowe, po zderzeniu bocznym które znajdowały się na pasie jezdni drogi dojazdowej przy markecie KAUFLAND. Pojazdami podróżowały łącznie 2 osoby, wszystkie opuściły pojazdy przed przybyciem SiŚ JOP. Na miejscu obecny był ZRM, który oceniał stan kierowcy jednego z pojazdów.  Ruch odbywał się wahadłowo kierowany przez obecną na miejscu Policję. Z pojazdów nie wyciekały płyny eksploatacyjne. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie usunęli pojazdy na pobocze. Ruch został przywrócony w obydwóch kierunkach przez Policję.

19.09.2019 r. Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o kolizji z udziałem samochodu osobowego na DW 780 w miejscowości Babice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwiedzono samochód osobowy znajdujący się w rowie. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia z sarną nie zapanował nad pojazdem. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojeździe, udzielili pomocy kierowcy do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz usunęli płyny eksploatacyjne z jezdni. Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem służb ratowniczych. W działaniach brał udział 1 zastęp PSP.