22.08.2019 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w Libiążu w lesie na drodze pożarowej nr 6. Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono całkowicie spalony samochód osobowy. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy pomocy 1 prądu wody dogasili pojazd, nie stwierdzono osób poszkodowanych. Na miejsce przybył patrol Policji. W działaniach brały udział 1 zastęp PSP i 1 zastep OSP.

13.08.2019r. o godz. 12:24 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie przyjął zgłosznie o wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych na DW 780 (obwodnica Babic). Na miejsce zadysponowano 2 zastępy z JRG Chrzanów oraz 1 zastęp OSP. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano jeden z pojazdów w rowie melioracyjnym, drugi na jezdni. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli energię elektryczną w pojazdach oraz usunęli płyny eksploatacyjne z jezdni. W pojazdach podróżowały łącznie 4 osoby, które opuściły je przed przybyciem służb i odmówiły udzielenia pomocy.

21.08.2019 r. o godz. 21:08 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ul. Powstańców Styczniowych w Chrzanowie. Na miejsce zadysponowano 1 zastęp PSP. Ratownicy po przybyciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia i w sprzęcie ochrony dróg oddechowych ugasili pożar 1 prądem wody. W chwili pożaru w pojeździe nie przebywały żadne osoby.

W dniu 4.08. o godz. 23.27 stanowisko kierowania KP PSP w Chrzanowie przyjęło zgłoszenie o pożarze mebli przy stanowisku kontenerowym na śmieci.

Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i podali jeden prąd wody na pożar. Na skutek pożaru mebli zapaleniu uległa elewacja budynku (boczna ściana budynku). W działaniach brał udział jeden zastęp PSP.20190804 234719

21.08.2019 r. o godz. 0:59 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Chrzanowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego wykorzystywanego jako stolarnia w miejscowości Regulice. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy PSP i 2 zastępy OSP. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i podali 2 prądy wody na palący się dach budynku. Odcięto dopływ prądu do budynku i podano kolejne 2 prądy wody w obronie sąsiedniego budynku mieszkalnego. Wewnątrz budynku nie znajdowały się żadne osoby. Budynek gospodarczy spłonął w całości.

28.07.2019 r. o godz. 9:55 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku na autostradzie A4. Samochód osobowy, którym podróżowały 3 osoby w tym 2 dzieci uderzył w zaparkowany na pasie awaryjnym samochód dostawczy, a następnie wpadł do rowu. Ratownicy zabezpieczeli miejsce zdarzenia i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, które zostały przekazane przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. W działaniach brały udział 2 zastepy PSP i 1 zastęp OSP.

14.08.2019 r. o godz. 17:22 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o pożarze rozdzielni elektrycznej w Libiążu na terenie Zakładu Oczyszczania Ścieków. Na miejsce zadysponowano 1 zastęp JRG Chrzanów i 1 zastęp OSP. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i po otrzymaniu informacji od Pogotowia Energetycznego o odłączeniu napięcia ugasili pożar podając 1 prąd proszku gaśniczego. Pożarem objęta była rozdzielnia niskiego napięcia przy stacji transformatorowej 15/04 kV.

O godz. 23:52 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na A4 przy zjeździe na DK79. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie samochodów osobowych.  Pojazdami podróżowały trzy osoby. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojazdach, nikt z podróżujących nie wymagał udzielenia KPP. Na czas prowadzonych działań ruch na A4 na pasie w stronę Krakowa był zablokowany. W działaniach brały udział 2 zastępy PSP, Policja oraz obsługa VIA A4.