W dniu 13.02 około godz. 14.20 doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych w Libiążu na ul. Chrzanowskiej. Na miejsce zdarzenia udały się dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP. W wypadku brały udział łącznie 3 osoby, które opuściły pojazdy przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojazdach i udzielili poszkodowanym pomocy medycznej.  Po przyjeździe na miejsce Pogotowia ratunkowego poszkodowanych przekazano.Kierujący pojazdami zostali zabrani do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Dnia 22.01.2020 r. o godz. 21:39 otrzymano zgłoszenie o wypadku na autostradzie A4. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie samochodu osobowego marki BMW 320, który wjechał w tył samochdu ciężarowego marki Star 266 stojący na pasie rozbiegowym autostrady A4 w kierunku Krakowa. W wyniku uderzenia ucierpiał kierowca samochodu ciężarowego. Kierowca z samochodu osobowego nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Ratownicy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia udzielili pomocy KPP kierowcy samochodu ciężarowego następnie przekazano  mężczyznę przybyłemu na miejsce ZRM. Usunięto plamę  oleju silnikowego sorbentem, w BMW zakręcono zawór na butli z gazem oraz rozłączono akumulator. Na miejscu obecny był administrator autostrady VIA4. 

3.02.2020 r. o godz. 14:37 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w warsztacie. Po przybyciu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania, stwierdzono oznaki pożaru w postaci zadymienia oraz palących się wewnątrz budynku warsztatowego pojazdów osobowych. W budynku nie było osób poszkodowanych. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłaczyli napięcie i podali prąd piany ciężkiej na palące się dwa pojazdy. Wewnątrz budynku panowało całkowite zadymienie. Po przybyciu następnych zastępów kolejne dwie roty weszły do wewnątrz, jedna podając prąd wody w obronie na zagrożone pojazdy i elementy palne, druga z kamerą termowizyjną w celu sprawdzenia poddasza, pomieszczenia biurowego i kotłowni. Pożar nie wydostał się poza pomieszczenie warsztatowe. W działaniach brały udział 2 zastepu PSP i 3 zastępy OSP.

W dniu 22.01.2020r. otrzymano zgłoszenie o wypadku trzech samochodów osobowych w Chrzanowie na Pogorskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie trzech pojazdów osobowych stojących na skrzyżowaniu ulic. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu znajdowały się na zewnątrz pojazdów, osoby odmówiły udzielanie KPP. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia rozłączyli zasilanie w Nissan Navara, oraz zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych.
Na miejscu obecny patrol Policji, który ustala przyczynę powstania zdarzenia. W zdarzeniu udział brały 2 zastępy PSP.

 

W dniu 24.01.2020 r. o godz. 07:02 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrało zgłoszenie o wypadku w miejscowości Poręba Żegoty. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Doszło do zderzenia czołowego pojazdów . Kierowca pojazdo osobowego był zakleszczony w pojeździe . Ratownicy wydobyli mężczyznę z pojazdu i przekazali ZRM, który następnie został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala.

 W dniu 03.01.2020 o godz. 09:02 otrzymano zgłoszenie o wypadku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie na DW 780 dwóch pojazdów, samochodu osobowego oraz Mercedesa Sprinter. Pojazdem podróżowało w sumie 24 osoby w tym 22 obcokrajowców oraz kierowca i pilot pojazdu obywatele Polski. Wszystkie osoby opuściły pojazd przed przybyciem JOP nie odnosząc żadnych obrażeń.  Kierowca samochodu osobowego znajdował się w ZRM który udzielał pomocy medycznej. Na miejscu obecna była Policja. Ruch na DW 780 był całkowicie zablokowany. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. Usunięto plamę płynów eksploatacyjnych z jezdni. ZRM zabrało poszkodowanego do szpitala. Na miejsce zdarzenia przybył samochód zastępczy, który zabrał wszystkie osoby podróżujące pojazdem Mercedes Sprinter w dalszą podróż. Ruch na DW 780 został całkowicie odblokowany.W zdarzeniu udział brały 4 zastępy PSP, 2 zastępy OSP, Policja, ZRM.  
W dniu 23.01.2020 r. o godz. 10:53 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrało zgłoszenie o wypadku w miejscowości Chrzanów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono wypadek drogowy z udziałem dwóch samochodów osobowych.

30.12.2019 r. o godz. 5:39 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Trzebinia. Pożarem objęty był cały samochód dostawczy. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy użyciu 2 pradów piany ugasili pożar. W działach brał udział 1 zastęp PSP i 1 zastęp OSP.